FONDO ACRILICO - grunt akrylowy | Luigi Decori

FONDO ACRILICO - grunt akrylowy

FONDO ACRILICO to wysokiej klasy preparat gruntujący, produkowany na bazie wyselekcjonowanych polimerów, zawierający w swym składzie wypełniacze węglanowe o drobnym uziarnieniu.

Zawartość wypełniaczy w wyrobie poprawia przyczepność oraz zmniejsza poślizg podczas nakładania powłok wykończeniowych (głównie podczas nakładania mas szpachlowych o wysokiej lepkości, np. stiuków antycznych czy farb strukturalnych).

Preparat głęboko penetruje podłoże powodując jego wzmocnienie jednocześnie pozwalając na swobodne oddychanie ścian. Stosowanie preparatu gruntującego przed nakładaniem szlachetnych tynków dekoracyjnych:

  • zapobiega przenoszeniu zanieczyszczeń z warstw podkładowych do tynku,
  • ogranicza możliwość powstawania plam na powierzchni, tworzących się w wyniku niewłaściwego przygotowania podłoża lub jego właściwości.

FONDO ACRILICO jest produktem bezwonnym, przyjaznym dla człowieka i środowiska.

  • FONDO ACRILICO przeznaczony jest do przygotowania podłoży przed nałożeniem powłok dekoracyjnych,
    takich jak: stiuki antyczne, tynki rustykalne, itp. Jest preparatem gruntującym przeznaczonym na stare i nowe podłoża. Można go stosować na powierzchniach mineralnych, takich jak: tynk gipsowy, cementowy, cementowo-wapienny, beton, jak również na płytach gipsowo-kartonowych oraz paździerzowych. Może być używany wewnątrz i na zewnątrz budynku.

14,00 złCena