VENEZIANO LUCIDO - stiuk wenecki wewnętrzny | Luigi Decori

VENEZIANO LUCIDO - stiuk wenecki wewnętrzny

SKU: SD 600

VENEZIANO LUCIDO to szlachetny tynk dekoracyjny na bazie wapna gaszonego, idealnie nadający się do naśladowania dawnych technik dekoracji wnętrz. Staranny dobór naturalnych, wyselekcjonowanych składników pozwala na uzyskanie efektów dekoracyjnych przypominających naturalny marmur. Swym charakterem nawiązuje do antycznych stiuków weneckich. Pozwala
na mnożenie efektów dekoracyjnych dzięki unikalnej grze kolorów zestawionych kontrastowo
lub zlewających się. Zastosowanie surowców pochodzenia naturalnego sprawia, że wyrób jest przyjazny dla człowieka i środowiska.

  • Przeznaczony jest do dekorowania ścian, sufitów, kominków, kolumn oraz innych elementów architektonicznych. Idealnie gładka powierzchnia powoduje odbicie światła. Uzyskany w ten sposób efekt przestrzenny sprawia, że VENEZIANO LUCIDO daje wspaniałe efekty dekoracyjne w wąskich korytarzach, holach itp. Właściwości wodoodporne oraz łatwość utrzymania czystości predysponują ten materiał do dekoracji pomieszczeń takich jak kuchnie, baseny, łazienki oraz inne pomieszczenia narażone na działanie wilgoci. Z uwagi na swoje właściwości dekoracyjne doskonale nadaje się do prac restauratorskich i odnowy historycznych wnętrz. STIUK WENECKI SD 600 przeznaczony jest do stosowania wewnątrz budynków.

29,00 złCena
Waga