BETONO - beton architektoniczny | Luigi Decori

BETONO - beton architektoniczny

SKU: SD640

BETONO to imitujący surowy beton tynk dekoracyjny. Staranny dobór składników tożsamy ze składem tradycyj­nych betonów sprawia, że efekt dekoracyjny do złudzenia przypomina surowy beton z charakterystycz­nymi odcie­niami i wżerami. Plastyczność materiału oraz szeroka ga­ma kolorystyczna umożliwiają uzyskanie efektów dekora­cyj­nych w postaci: „deski szalunkowej”, „płyty betono­wej”, „litego betonu” oraz wielu innych.

BETONO doskonale komponuje się z metalem, szkłem, a także drewnem, dzięki czemu chętnie jest wykorzysty­wany przez projektantów do kreacji pomiesz­czeń w no­wo­cze­snym, industrialnym stylu.

  • Beton architektoniczny BETONO przeznaczony jest do de­korowania ścian, sufitów, kominków, kolumn oraz innych elementów architektonicznych zarówno w budow­nic­twie mieszkaniowym, jak i użyteczności publicznej.

    Szczególnie polecany jest do dekoracji wnętrz w nowo­cze­snych budynkach mieszkalnych, galeriach handlowych, loftach itp.

    BETONO może być stosowany w pomieszczeniach nara­żo­nych na działanie wilgoci (bez trwałego zawilgocenia podłoża), takich jak kuchnie, łazienki, baseny i inne.

    BETONO można stosować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków, na stabilnych podłożach cemento­wych, cementowo-wapiennych, gipsowych, gipsowo-kartonowych itp.

25,00 złCena
Waga
Kolor