MADREPERLA
  • Facebook - Biały Krąg
  • Instagram - Biały Krąg
  • YouTube - Biały Krąg
  • Twitter - Biały Krąg

©2019 by Luigi Decori.

MADREPERLA

Masa Perłowa

OPIS

MADREPERLA to perłowa masa służąca do dekoracji ścian wewnętrznych i zewnętrznych posiadająca w swym składzie specjalne wypełniacze, które dzięki swej budowie jednocześnie załamują, odbijają oraz przepuszczają promienie świetlne, w wyniku czego powstaje efekt mieniących się barw. Powierzchnie (np. stiuki, trawertyny), na których zastosowano perłową masę uzyskują dodatkowe walory dekoracyjne w postaci: błyszczenia, skrzenia, lśnienia, opalizacji, jak również mogą być całkowicie matowe i przygaszone. Efekt wizualny zależy od kąta padania światła, dlatego w trakcie dnia (zmiana kąta padania światła słonecznego) na powierzchniach pokrytych masą perłową zauważymy zmieniające się efekty dekoracyjne.
MADREPERLA nadaje efektom dekoracyjnym z rodziny Luigi Decori niezwykły, unikatowy wygląd. 
Zastosowanie wysokiej klasy dodatków uszlachetniających sprawia, że masa perłowa jest łatwa w aplikacji, elastyczna oraz odporna na promieniowanie UV. Powierzchnie pokryte masą są zmywalne, przez co stają się łatwiejsze 
w utrzymaniu czystości.
MADREPERLA jest produktem przyjaznym dla człowieka i środowiska.

Perłowa masa MADREPERLA przeznaczona jest do nadania ekskluzywnych efektów wizualnych produktom dekoracyjnym z rodziny Luigi Decori. Może stanowić wyjątkowe wykończenie, takich mas dekoracyjnych jak:
VENEZIANO LUCIDO (SD 600), VENEZIANO FUORI (SD 610), TRAVERTINO VERO (SD 620), TRAVERTINO GRANA FINE (SD 630), BETONO (SD 640).

Galeria